021-88982531
  • فروشگاه آنلاین کهربا
مقالات
یو پی اس چیست؟

یو پی اس چیست؟

چه الان و چه در گذشته، وظیفه اصلی بیو پی اس باعث می‌شود که در صورت قطعی برق، دستگاه‌های متصل به آن خاموش نشوند و با ولتاژ و جریان ثابت به کار خود ادامه دهند. بنابراین دیگر شاهد خرابی دستگاه‌های برقی به دلیل قطعی ناگهانی برق نخواهیم بود؛ همچنین این باتری‌ها از به وجود آمدن وقفه در کار مراکز مهم کامپیوتری، حوزه سلامت و حتی مراکز صنعتی جلوگیری می‌کنند.
تأثیرات زیست‌محیطی افزایش مصرف برق

تأثیرات زیست‌محیطی افزایش مصرف برق

به‌سختی انسانی را پیدا می‌کنید که زندگی خود را فارغ از برق ببیند؛ در عوض بیشتر انسان‌ها خود را وابسته به این نیرو می‌دانند. آیا تا‌به‌حال در مورد آسیب‌های مخربی که مصرف بی‌رویه برق برای محیط‌زیست دارد، فکر کرده‌اید؟
تولید و مصرف برق در دوره کرونا

تولید و مصرف برق در دوره کرونا

این روزها واکسن‌های زیادی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کووید-19 عرضه‌شده‌اند و بسیاری از کشورها در حال بازگشت به شرایط عادی کار و زندگی هستند. آلان بهترین زمان برای بررسی تأثیر بیماری کرونا بر تغییر الگوهای مصرف انرژی در ایران و جهان است.
خسارات ناشی از قطعی برق

خسارات ناشی از قطعی برق

قطعی برق خسارت‌های متعددی به مشاغل و درآمدزایی مردم وارد می‌کند. برای اولین بار است که می‌توان به عدم تأثیر قطعی برق شهری در کار و زندگی مردم امیدوار بود.این امیدواری را مدیون باتری‌ها هستیم.
عوامل قطعی برق و نقش ارزشمند باتری‌ها

عوامل قطعی برق و نقش ارزشمند باتری‌ها

فقط در زمان قطعی برق است که متوجه اهمیت این انرژی در زندگی روزمره خود می‌شویم. نبود برق بر کار، آشپزی، امکان دیدن در شب و بسیاری از جزئیات زندگی هر فردی تأثیرگذار است. یکی از راه‌های اصلی مقابله با زیان‌های قطع شدن برق، استفاده از انواع دستگاه‌های برق اضطراری نظیر UPS، سلول‌های خورشیدی، ژنراتور یا موتوربرق و انواع ذخیره‌کننده‌های انرژی است.