021-88982531

رویه بازگردان کالا

مرجوع شدن محصول

فروشگاه آنلاین کهربا صرفا در صورت معیوب بودن محصولات بعد از تحویل یا عدم تطابق با مشخصات قید شده در بخش توضیحات فنی، کالای خریداری شده را مرجوع خواهد کرد.

معیوب بودن محصول به حالتی اطلاق می‌گردد که امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های محصول مقدور نبده یا با اختلال همراه باشد.

عدم تطابق مشخصات فنی به حالتی گفته می‌شود که مشخصات فنی محصول که بر روی بدنه محصول قید شده است با مشخصات درج شده در وب سایت فروشگاه آنلاین کهربا تطابق نداشته باشد.

 

زمان

امکان اعلام درخواست مرجوعی صرفا تا 48 ساعت بعد از تحویل سفارش خواهد بود و بعد از زمان قید شده امکان مرجوعی کالا مقدور نمی‌باشد.

از زمان عودت محصول به فروشگاه کهربا، مدت 24 الی 48 ساعت زمان لازم است تا همکاران فنی مجموعه نسبت به بازبینی محصول اقدام فرمایند.

 

نحوه عودت

در صورت تایید مشکل فروشگاه کهربا به سه روش و با هماهنگی با مشتری اقدام خواهد نمود: 

الف) عودت کامل وجه پرداخت شده: در صورت تمایل مشتری به عودت وجه، طی 72 ساعت مبلغ پرداخت شده برای محصول و هزینه ارسال مجدد (در صورت ارائه سند از سوی مشتری) به حساب اعلام شده از سوی مشتری واریز خواهد شد.

ب) ارسال محصول مشابه: در صورت ابراز تمایل مشتری، موضوع سفارش مجدد در دستورکار قرار خواهد گرفت و برای مشتری ارسال خواهد شد.

ج) شارژ حساب کاربری: در صورت تمایل مشتری، حساب کاربری مشتری در سایت ، شارژ خواهد شد که امکان خرید محصول جایگزین را مقدور می‌گرداند